ISLPR ثبت نام آزمون آی اس ال پی آر

 , در ایران ISLPR برگزاری آزمون

برگزاری آزمون ISLPR در ایران:

ISLPR  در واقع آزمون است برای سنجش زبان شخصی افراد که عموما برای اندازه گیری مهارت فرد را به زبان انگلیسی و زبان های استفاده می شود دیگر است.

این آزمون افراد را تشویق می کند که به اندازه کافی دارای قابلیتهای مکالمه طبیعی و واقعی که ممکن است را در کشورهای انگلیسی زبان یا محیطهای آکادمیک، در مقایسه با سایر سیستم های تست برخوردار شوند. تست ISLPR شامل سنجش  برای شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه است که منافع و نیازهای هر فرد را در موارد مهاجرت، کار و ادامه تحصیل پوشش می دهد.

اعتبار گواهی: ISLPR  آزمون ISLPR یک آزمون بین المللی با اعتبارنامه سازمان (IIAA) است که با آزمونهای IELTS و TOFEL برابری می کند.

در همکاری های راهبردی آزمون ISLPR اکنون جزو فدراسیون جهانی معلمان زبان مدرن میباشد و خود را به عنوان یک شریک استراتژیک به این فدراسیون اضافه کرده است.

در ایران – ISLPR به عنوان یک تست کاملا رسمی توسط سازمان سنجش به اعتبار شناخته شده است، که کار بسیاری از افراد را برای ادامه تحصیل و کار در استرالیا و نیوزلند آسان تر کرده است.  www.sanjesh.org

توجه:


قبل از ثبت نام آزمون ISLPR ، از سطح و دانش زبانی و نمره اکتسابی خود در آزمون های آزمایشی ISLPR مطمئن شوید. شما میتوانید جهت جلسه مشاوره، طرح سئوال، برنامه ریزی، آموزش و برطرف کردن مشکلات عمومی و اختصاصی زبانی، آزمون آزمایشی و انواع تستها، همچنین رفع مشکلات تک مهارتی خود در آزمون ISLPR تماس حاصل فرمائید. 


22632150 و 09121901941

کلاسها و کارگاههای کاملا حرفه ای ISLPR، خصوصی و نیمه خصوصی آمادگی آزمون ISLPR، برای شرکت کننده گانی که عمدتا” به نمره بالاترنیاز دارند و تا کنون موفق به کسب نمرهISLPR مورد نظر خود نشده اند تعدادی صندلی محدود تخصیص داده می شود.

مدرس بین المللی: دکتر توکلی، استاد دانشگاه، مورد تایید دانشگاه کمبریدج

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های22632150 و09121901941 تماس حاصل نمایید.

درصورت عدم پاسخگویی پیغام گذاشته تا دراسرع وقت با شما تماس گرفته شود.


ویدئوهای آموزشی “آیلتس-پارتنر” جهت آموزش شرکت کننده گان مختلف آزمون آی ای ال پی آر و آزمون آیلتس با توجه به سطح دانش زبانی، زمان و نمره مد نظر تهیه و تدوین شده اند. دموی کلیپها و ویدئوهای آموزشی آزمون ISLPR از سری های IELTS Partner را از طریق صفحه اینستاگرام  و اکانت تلگرام ما در ieltspartner@ دنبال کنید. ویدئوهای کامل آموزشیISLPR را میتوانید در کانال آپارات ببینید. بهترین و موثرترین نکات کلیدی آیلتس را از دست ندهید.

کلاسهای تصویری استاد توکلی در کانال آپارات، مجموعه ای بی نظیر و بین المللی  http://www.aparat.com/ieltstaker

با تشکر از وقتتون و آرزوی موفقیت

برای همه شرکت کننده گان عزیز آزمون آیلتس

احمدرضا توکلی

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring