اضطراب آزمون

مواجه با استرس و اضطراب آزمونها، آیلتس

بعد از سالها طی مسیرهای پر استرس و تجربه استرس و اضطراب قبل و حین آزمونهای مختلف زبان، مصاحبه ها و شرایط حرفه ای استرس زا همچون ترجمه همزمان، با مشاوره گرفتن از متخصصین، مطالعه و تجارب شخصی، چگونگی مواجه با استرس و اضطراب قبل از آزمون آیلتس یا شرایط کاری استرس زا را یک امر درونی یافتم که هر فردی به تنهایی باید یاد بگیرد که چگونه آنرا شناسایی و مهار کند. آزمون آیلتس و تافل هم از این امر مستثنی نیستند. چرا که با سرنوشت افراد سر و کار دارند.

نکات ذیل برای مواجه با این مشکل از ده روز به آزمون یا امتحان می باشند.به طور ساده  همه ما در طول روز با استرس مواجه می شویم و جالب اینکه چیزی خیلی بدی هم نیست، اگر بدانیم که چگونه باید به آن پاسخ دهیم. در واقع این پاسخهای فیزیکی و روانی ما است که  باعث می شوند نه تنها آنرا مهار کنیم ، بلکه حس شادتری بعد از این مواجه داشته باشیم.

برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت در طول زندگی را دارم

احمدرضا توکلی

دموی کلیپها و ویدئوهای آموزشی آزمون IELTS از سری های IELTS Partnerرا از طریق صفحه اینستاگرام ما و اکانت تلگرام ما در ieltspartner@ دنبال کنید. ویدئوهای کامل آموزشی آیلتس را میتوانید در کانال آپارات ببینید. بهترین و موثرترین نکات کلیدی آیلتس را از دست ندهید.

کلاسهای تصویری استاد توکلی در کانال آپارات، مجموعه ای بی نظیر و بین المللی  http://www.aparat.com/ieltstaker

هزینه جلسه مشاوره قبل از برگزاری آن محسوب می گردد

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 22632150 و 09121901941 تماس حاصل نمایید.

ویا به وبسایت ما به آدرس ذیل مراجعه نمایید.

www.ieltstaker.com

درصورت عدم پاسخگویی پیغام گذاشته تا دراسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring