مترجم شفاهی دادگاه در ایران Court Interpreter in IRAN

از خدمات دیگرما، اعزام بهترین مترجمین همزمان دادگاه ها و مسایل حقوقی در ایران برای همراهی با شما در مراجع قانونی و دادگاهای داخل و خارج از کشور، هست که بهترین و بالاترین ارتباط موثر، و بدون شبه و سوتفاهم با افراد با زبان های دیگر را برای شما فراهم نموده، و ضریب خطا را در مسایل حساس قضاوت و فهم درست قضایای پیچیده که بسیار حایز اهمیت و بحرانی میباشند را، به صفر میرساند.

مترجمین همزمان شفاهی دادگاه و مترجمین حضوری دادگاه ما، با تجربه چندین ساله و طولانی خود، برای همکاری با حقوق دانان، وکلا، پزشکان، مشاوران حقوقی- قضایی، و دفاتر وکالت و دادگستری داخل و خارج کشور آماده میباشند.

پس، دیگر جایی نگردید تا مترجم همزمان پیدا کنید!. تیم بین المللی ترجمه همزمان ما، دارای با تجربه ترین و متخصص ترین مترجمین دادگاه میباشد، که میتوانند به تمامی نیاز های حقوقی و قانونی شما در امر ترجمه شفاهی و همزمان، پاسخگو باشند و آنها را برطرف بسازند. تمامی مترجم های همزمان تیم بین المللی ترجمه همزمان ما، از رویه های قانونی ایران آگاه بوده، و بیطرفی و رازداری، و محرمانه نگه داشتن تمام مسائل کاری، تجاری، بیزینسی، و کسب و کاری شما را همواره در دستور کار خود قرار داده و میدهند!.

مترجمین شفاهی و همزمان تیم ما، در هر ساعت از شبانه روز برای خدمات رسانی اجتماعی و حضوری، چه برای مدت زمان کوتاه (چندین ساعت)، و چه برای طولانی مدت (چندین هفته) و اعزام به شهرستن یا خارج از کشور، در دسترس شما بزرگواران و ارباب رجوع محترم هستند.

لطفا، قبل از هرگونه درخواست مبنی بر اعزام مترجم شفاهی دادگاه، و مترجم حضوری همراه، اطمینان حاصل نمایید که تمامی جزئیات لازمه، نظیر تاریخهای دقیق جلسات دادگاه، آدرس دقیق محل دادگاه، شرح ماوقع و نمای کلی جریان حقوقی مدنظر برای ارتباط گیری و فهم درست و دقیق و بدون اشتباه و گمانه زنی مترجم همراهتان، زمان شروع جلسات دادگاه، و اسامی افراد، مکان ها، اسناد، و مدارک مورد تماس و نیاز کار مترجم را، به مترجم همزمان حضوری متخصص ما اطلاع داده، و او را آگاه ساخته و در جریان کامل گذاشته باشید.

با سپاس،

مترجم همزمان دادگاه، تهران، ایران،

– تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران،

درصورت تماس بی پاسخ پیغام گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. چون ما اکثرا در حال ماموریت کاری و انجام ترجمه همزمان هستیم، و برای تمرکز بیشتر حواس در داخل کابین ترجمه همزمان، گوشی مترجمین ما خاموش میباشد، و یا بعضا با خود گوشی داخل نمیبرند، و یا فرصت کافی برای پاسخ در زمان تماس شما، بعضا وجود ندارد.

تیم بین المللی ترجمه همزمان, پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران,
آدرس: تهران/شريعتي-بالاتر از ظفر جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه افسر، پلاک 8، طبقه اول،واحد 18
تلفن دفتر: 22632150
موبایل: 09121901941
Email: tarjomeh@ieltstaker.com

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring