برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور

تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران، برای اولین بار سرویس ویدئو کنفرانس را در ایران اجرا نموده است .این سرویس مدرن، به این صورت عمل میکند که مترجم حضوری و شفاهی ما، واسطه ی شما و شریک تجاری خارجی شما، خواهد بود، و با اجرای یک ترجمه همزمان زنده بین 2 طرف مذاکره، ارتباط بین طرفین را با استفاده از تلفن ثابت، و یا وسیله ارتباط ویدئویی، همانند نرم افزارهای مبتنی بر اینترنت، مثل ایمو، واتساپ، اسکایپ، و… برقرار خواهد نمود. بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود که با یک تماس ساده و بسیار کم هزینه در مقابل سفر خارجه و جلسات رودررو بعضا، کار کسب و کار  خارجی خود را به انجام برسانید، و از خدمات حرفه ای مترجمین شفاهی و همزمان حرفه ای و کارآزموده ی ما استفاده نمایید، و نتایج بسیار متفاوتی را در کار خود بگیرید!.

این سرویس پرکاربرد در خارج از ایران، بدین صورت ارائه میگردد که مترجمین شفاهی و همزمان حضوری ما، واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد. به این ترتیب شما می توانید با یک تماس ساده از مترجمین حرفه ای  استفاده نمایید.

تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران،

درصورت تماس بی پاسخ پیغام گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. چون ما اکثرا در حال ماموریت کاری و انجام ترجمه همزمان هستیم، و برای تمرکز بیشتر حواس در داخل کابین ترجمه همزمان، گوشی مترجمین ما خاموش میباشد، و یا بعضا با خود گوشی داخل نمیبرند، و یا فرصت کافی برای پاسخ در زمان تماس شما، بعضا وجود ندارد. 

تیم بین المللی ترجمه همزمان, پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران,

آدرس: تهران/شريعتي-بالاتر از ظفر جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه افسر، پلاک 8، طبقه اول،واحد 18

تلفن دفتر: 22632150

موبایل: 09121901941

Email: tarjomeh@ieltstaker.com

اجرای سرویس ویدئو کنفرانس و ارتباط مجازی با شریک خارجی با استفاده از مترجم همزمان شفاهی و حضوری
اجرای سرویس ویدئو کنفرانس و ارتباط مجازی با شریک خارجی با استفاده از مترجم همزمان شفاهی و حضوری- – تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران،

سوالات خود را در انجمن ترجمه همزمان مطرح کنید

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring