ترجمه همزمان, ترجمه حضوری, ترجمه اسکورت, ترجمه تلفنی

ترجمه همزمان (حضوری و تلفنی):

آیا تا بحال در سمیناری شرکت کرده اید که زبانی نا آشنای شما، ولی اطلاعات ارایه شده در آن دارای اهمیت بسیار بالایی برایتان بوده باشد!؟ در هر کار و صنعت، و تخصصی، روندها و ساختارهای خاصی وجود دارند .آیا تابحال، توانسته اید طعم رضایت و اعتماد به کار یک مترجم همراه شفاهی و همزمان مجرب را در سفرهای خارجی، چه از نظر امانت داری و چه از نظر توانمندی در ترجمه صحیح و انتقال درست مطالب چشیده اید و آن را تجربه نموده اید!؟ آیا از فوایدو مزایای حضور میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی برای کسب و کار و بیزینس نزد شما آمده اند، بخوبی بهره جسته اید و از آن در ارتقای موقعیت تجارت خود استفاده نموده اید!؟ میزان تاثیر پذیری و تاثیرگذاری حرفه ای شما بر روی شرکا و کارشناسان بین المللی دیگر کشورهای دنیا در چه اندازه و مقیاسی بوده است؟

برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور:

تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران، برای اولین بار در ایران،سرویس ویدئو کنفرانس زنده را با خارج ارائه و اجرا نموده است . این سرویس، به این شیوه کار میکند که یک مترجم همزمان حضوری زبده از تیم ما، بعنوان واسطه شما و شریک تجاری شما در آن سوی مرزهای آب و خاکی خواهند شد، و با اجرای یک ترجمه همزمان زنده و پویا بین دو طرف مذداکرات و معاملات، ارتباط بین طرفین را از طریق تلفن ثایت موبایل، و یا ویدئوی تصویری اینترنتی و ماهواره ای برگزار مینماید. به این شکل، شما میتوانید با یک تماس ساده با تیم مترجمین همزمان ما، از خدمات مترجمین حرفه ای کنفرانس و تله کنفرانس ما بهرمند بشوید!.

اعزام مترجم همزمان ( همراه):

در این سرویس تخصصی، بنا به درخواست مشتری، یک مترجم مجرب همزمان شفاهی و حضوری مسلط به امر ترجمه همزمان و مذاکرات و مکاتبات تجاری- اداری بین المللی، بعنوان مترجم همراه و حضوری برای ماموریت شما، از سمت تیم بین المللی ترجمه همزمان- و پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران، اعزام میگردد. اعزام مترجمین همزمان حضوری ما، با اطلاع و درخواست قبلی از جانب شما، برای همراهی با شما، در سفرهای کاری داخل و خارج از کشور نیز میسر و ممکن میباشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها:

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور ایران، نیازمند به حضور یک و یا چند مترجم شفاهی همراه و مسلط به زبانهای مختلف بوده باشید. در این صورت، تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران، مترجمین معتمد و مجرب مورد نظر شما را به تعداد مورد نیاز در زمان مورد نیاز شما، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد داد.

ترجمه همزمان مدون:

برنامه و ماموریت ترجمه همزمان حضوری و شفاهی شما را طبق برنامه کاری شما، برنامه ریزی نموده و برای اجرای به نحو احسن آن، در زمان مقتضی از ابتدا تا پایان ماموریت، حضورا در کنارتان هستیم. ملاقات های حضوری و چهره به چهره، مذاکرات تجاری، جلسات تخصصی، کلاس های با استادهای خارجی، ارایه های پرفسوران و سخنرانان و سخنگویان کلیدی دنیا، دوره های آموزشی پیشرفته نویسندگان و کارآفرینان برتر دنیا، ورکشاپ های تخصصی و عمومی، ضیافت ها، میهمانی ها، کنگره ها، و کنفرانسهای بین المللی، و تله کنفرانس های تلفنی ، و تشریفات و همراهی با  میهمانان خارجی شما در داخل شهر تهران، از فرودگاه تا هتل، و در طول مسافرت داخل کشور و خارج کشور در خلال سفرها و ماموریت های علمی-پژوهشی، ورزشی، کاری و تفریحی شما، از اهم خدمات تیم بین المللی ترجمه همزمان- پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران ما، میباشند.

آیا تا بحال در سمیناری شرکت کرده اید که زبانی نا آشنای شما ولی با اهمیت بالایی برایتان بوده باشد؟ هر کار و صنعتی روندها و ساختار خاص خود را دارد .آیا تا بحال طعم رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری چه از نظر توانایی چشیده اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند به خوبی بهره برده اید؟میزان تاثیر پذیری حرفه ای شما از کارشناسان دیگر کشورها چقدر بوده است؟

برای اموری چون: مترجم همزمان دادگاه، مترج اسکورت، مترجم حضوری و همراه، تشریفات هیات های خارجی، مترجم کلاس آموزشی خارجی، مترجم ورکشاپ و کارگاه، مترجم همایش- مترجم جلسات مذاکرات خارجی- مترجم سمینار- مترجم کنفرانس- مترجم کنگره- مترجم همراه- مترجم اسکورتینگ- مترجم شخصی، مترجم نشست خبری- مترجم مصاحبه شغلی، مترجم کنفرانس مطبوعاتی- مترجم شفاهی- مترجم پروتوکل- مترجم تشریفات بین المللی- مترجم سخنرانی- مترجم همزمان خبر و فیلم و ارایه های بین المللی و بین کشوری، فقط کافیست یک بار از خدمات مترجمین همزمان و شفاهی مجرب و حرفه ای ما بهره ببرید؛ تا برای همیشه کار خود را به ما بسپارید!

همچنین میتونید در مورد کیفیت کار ترجمه همزمان و شفاهی تیم ما؛ و سابقه درخشان گروه ما، از مشتریان پیشین قدیمی و همیشگی ما و سازمان های مختلف، جویا شوید و بپرسید!

درصورت تماس بی پاسخ پیغام گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. چون ما اکثرا در حال ماموریت کاری و انجام ترجمه همزمان هستیم، و برای تمرکز بیشتر حواس در داخل کابین ترجمه همزمان، گوشی مترجمین ما خاموش میباشد، و یا بعضا با خود گوشی داخل نمیبرند، و یا فرصت کافی برای پاسخ در زمان تماس شما، بعضا وجود ندارد.

تیم بین المللی ترجمه همزمان, پایگاه اطلاع رسانی مترجمین همزمان ایران,
آدرس: تهران- شريعتي، بالاتر از ظفر جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه افسر، پلاک 8، طبقه اول،واحد 18
تلفن دفتر: 22632150
موبایل: 09121901941
Email: tarjomeh@ieltstaker.com

اعزام مترجم همزمان و شفاهی مسلط به بازرگانی خارجی، برای همراهی شما در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور، و یادداشت قراردادهای همکاری فرامرزی
اعزام مترجم حضوری مسلط به بازرگانی خارجی، برای همراهی شما در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور، و یادداشت قراردادهای همکاری فرامرزی

لطفا مطالب ما را در رسانه های اجتماعی خود از طرق زیر به اشتراک بگذارید!

سوالات خود را در انجمن ترجمه همزمان مطرح کنید

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring