خدمات ترجمه همزمان در نمایشگاه ها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما گذاشته می شود.

مترجم همزمان نمایشگاه  Facilitating Interpreter

مطمینا در برگزاری و برپایی نمایشگاه های بین المللی در داخل و یا خارج از کشور جهت پیشبرد  مذاکرات و توسعه روابط خود با شرکتها و ارگانهای مختلف و حتی فروش و خرید یا عقد قرارداد به صورت پیش نویس به یک مترجم همزمان متبحر نیازمند خواهید بود. مترجم همزمان در یک نمایشگاه در واقع همه کار می کند. از توضیحات کالاهای شما به مشتریان خارجی تا فروش و ارایه توضیحات به حضار و حتی هماهنگی های لازم با مسولین نمایشگاه و تهیه بلیط و غیره.

برای بهبود و پروموت غرفه نمایشگاهتان، گسترش بیزینس، و پروموت کسب و کار شما، یک مترجم همزمان  شفاهی که مسلط به امر ترجمه همزمان و همچنین به مکاتبات بازرگانی خارجی و امور تجارت بین الملل (صادرات یا واردات)  است، میتواند بسیار موثر و نتیجه بخش باشد. درصورت تمایل شما، مترجم همزمان، همراه، حضوری شفاهی ما، برای همراهی شما اعزام میگردد، چه در سفرهای تجاری  داخل و چه در سفرهای تجاری خارج از کشور!

کافیست یک بار حضور مترجمین حرفه ای ما در جلسه کاری خود را تجربه کنید، تا نتایج معجزه آسای هنر و فن ارتباط و پیشگیری از مشکلات ارتباطی و شبهات و سوتفاهمات زبانی و بین فرهنگی با شرکای خارجی تجارت خود را تجربه نمایید!

آدرس: تهران/شريعتي-بالاتر از ظفر جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه افسر، پلاک 8، طبقه اول، واحد 18

انجمن مترجمین همزمان ایران:

تلفن: 22632150

موبایل: 09121901941

درصورت تماس بی پاسخ پیغام گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
EMAIL: tarjomeh@ieltstaker.com

سوالات خود را در انجمن ترجمه همزمان مطرح کنید

IELTS Exams Consultancy along with IELTS Classes, grouping & tutoring